top of page
logo-akce-hlavicka-silueta-03.png
  • Událost na Facebooku

Již dlouho se staráme a od nedávna jsme správci historického areálu bývalého významného pivovaru v Rudníku. Jako atelier ilex architects pod vedením architekta Josefa Smutného se snažíme částečně dezolátní kulturní památku zachránit a rádi bychom ji i postupně odkoupili. 

Součástí naší cesty je OŽIVENÍ AREÁLU PIVOVARU, otevření a zpřístupnění veřejnosti. To zahájíme právě v sobotu 18. července prázdninovou akcí s hudbou, prohlídkami částí pivovaru, debatami u kulatých stolů, přednáškami, výstavou, ale hlavně povídáním, piknikováním, setkáváním. Všichni jste srdečně zváni!

Po celý den budou probíhat prohlídky areálu, můžete ochutnat pivo a speciály z pivovaru Trauntenberk, výborná nejen moravská vína nebo načerpat energii z foodtrucku Medychef. Součástí budou také stánky s lokálními produkty držitelů značky Krkonoše, originální produkt. Hudební produkci zajistí kapela Shivers. Akce je vhodná i pro děti, ve spolupráci s MAS Krkonoše budou připraveny dílny a dětský koutek. Vezměte ale prosím v potaz současný havarijní stav objektu.

Součástí areálu je malý penzion s 5 pokoji s kapacitou 17 lůžek, jehož provoz otevřením zahajujeme, případně velká hala pro hromadné spaní na matracích ve spacákách. Ať přijdete na hodinu či na celý den, budete vítáni.

 

Těšíme se na Vás! 

PARTNEŘI AKCE:

logo_obec_rudník_-_2648x3760.jpg
medy_chef.jpg
trautenberk_logo_pozitiv_CB_CMYK_100%.jp
organic-wines.jpg
logo_barona2(1)_kafe.jpg
image002.jpg
kudyznudy-RGB.jpg
1529489196_logo_propamatky_pruhledne-png
bottom of page